HAKKIMIZDA
1984 yılında küçük bir sermaye ve 3 kişi ile yola çıkan firmamız, günümüz 2013 yılında toplam 7500 metre kare kapalı alanda, 1 fabrika ve 4 şube ile portföyümüzü artarak kurumsal bir yapıda hizmet ve faaliyetini sürdürmektedir. Yaklaşık 30 yıllık geçmişimizde, her geçen yıl modernize ettiğimiz makine parkurumuz ile kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermedik. Dakika ve saatlerin çok önemli olduğu günümüz sanayisinde, elektrik motoru ve bobinaj konusunda uzman kadromuz ile, arızalanan bir motoru yenisi ile değiştirir ve çalışan bir sistemin durmasını önleriz. Arşivimizde bulunan 1kw-1500kw arası yüzlerce çeşit farklı türlerde, farklı karakterlerde garantili ve her türlü testi yapılmış motorlar ile geçici veya sürekli olarak değiştirip, müşterinin mağduriyetini en aza indirgeriz.

Bünyemizdeki genç kadromuzda bulunan makine, elektrik-elektronik ve işletme mühendisleriyle, günümüz teknolojisine uygun test cihazları ile analiz laboratuvarında motor analizi, meger testi, vibrasyon testi ve yüksek gerilim testleri yapılmaktadır.

Referanslarımız ve iş bitirme yeterlilik belgemiz talebiniz ve talebinizin ciddiyeti doğrultusunda tarafınıza gönderilir.